Mam na imię Kamil. Moja miłością jest rodzina, fotografia, podróże i klocki LEGO 🙂

Robię to co kocham i co wychodzi mi najlepiej. Kocham fotografię i od 8 lat dziele się moja pasją z innymi. Chwytam chwile takimi, jakimi są. Tu i teraz.

Moje prace są zachwytem nad ludźmi, ich emocjami i relacjami. Przedstawiam uczucia za pomocą detalu, subtelności i naturalności. Różnorodność temperamentów i charakterów, które utrwalam są jedyne i niespotykane dzięki temu, że są nieograniczone i szczęśliwe. 

Uwielbiam podrożę, te dalekie i te bliskie. Obecnie ze znajomymi poznajemy nieznane i zapomniane miejsca Polski.

Jestem fanem klocków LEGO od najmłodszych lat, towarzyszyły mi odkąd pamiętam :). Na szczęście mój synek „zaraził” się nimi tak samo jak ja i razem prześcigamy się w budowaniu kolejnych zestawów i budowli. Minifigurki kupujemy przy każdej okazji i każdą ilość 🙂 każdy w rodzinie ma swoja rolę. Synek – minifigurki Żona – budynki Ja – pojazdy 🙂

Jeśli podobają Wam się moje zdjęcia i chcielibyście mieć podobne, z wielką przyjemnością wykonam dla Was reportaż. Fotografuję wszędzie, w kraju i zagranicą. Dzwońcie, piszcie, chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania. Oczywiście nic nie zastąpi rozmowy przy dobrej kawie i ciastku :), dlatego zapraszam do osobistego spotkania, podczas którego możemy lepiej się poznać i porozmawiać o zbliżającym się ślubie.